Okresní kolo Odznaku všestrannosti

07. 04. 2022     sekce: Úspěchy žáků     autor: Kateřina Černá     tisk: tisk článku

Ve čtvrtek 7.4.2022 se uskutečnilo okresní kolo Odznaku všestrannosti. Tato soutěž se skládala z 5 disciplín - trojskok snožmo, hod medicinbálem, přeskoky přes švihadlo, kliky a běh na 1 000 m /driblink za 2 minuty. Každá disciplína byla bodována a celkový součet rozhodl o umístění v jednotlivých kategoriích (dle ročníku narození). Navíc se soutěžilo i v týmech, kde jsme obsadili 2. místo.

Ročník 2007: 1. místo Antonín Kopetzký, 3. místo Bohuslav Heryán, 1. místo Klaudie Jedličková, 2. místo Andrea Šímová

Ročník 2008: 1. místo Vladimír Hýža, 2. místo Jan Tobiáš Večerek, 3. místo Pavel Adler, 2. Ellen Hlaváčová, 3. místo Eliška Stryková

Ročník 2009: 2. místo Tomáš Sommer, 1. místo Veronika Randusová

Ročník 2010: 1. místo Radek Symerský, 2. místo Tomáš Hub

Děkujeme všem, co reprezentovali naši školu a přejeme hodně sil v krajském kole.